• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Juniorzy wyróżnieni nagrodą Prezydenta Miasta Racibórz.

Juniorzy wyróżnieni nagrodą Prezydenta Miasta Racibórz.

Czworo juniorów: Wiktoria Białys, Magdalena Modrzejewska, Katarzyna Zarembik i Jarosław Lesik zostało nagrodzonych przez Prezydenta Raciborza Mirosława Lenka za osiągnięte wyniki sportowe, wkład w proces szkolenia służący osiąganiu wysokich wyników sportowych. Wiktoria, Magda, Kasia i Jarek w tym roku sięgneli po medale Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu. Magdalena Modrzejewska stanęła na najwyższym miejscu podium w pływaniu stylem grzbietowym na 100 metrów. Na dystansie 200 metrów Magda sięgnęła po srebro. Po krążek z brązowego kruszcu nasza utelntowana sportsmenka sięgnęła na dystancie 50 metrów. Jarosław Lesik zameldował się na drugim miejscu podium w pływaniu stylem dowolnym na 200 metrów. Katarzyna Zarembik i Wiktoria Białys zdobyły natomiast brąz w sztafecie 4x100 stylem zmiennym. Łącznie na nagrody przeznaczono 2200 zł.